صفحه اصلی
اخبار و اطلاعیه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر مراکز علمی
سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم منصوب شد.

سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم منصوب شد.

سرپرست اداره کل لوایح، تدوین و تنقیح قوانین و مقررات وزارت علوم منصوب شد.

دكتر محمد روشن معاون حقوقي و امور مجلس وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، طي حكمي دكتر محمدحسين زارعي را به سمت سرپرست اداره كل لوايح، تدوين و تنقيح قوانين و مقررات منصوب كرد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه کوثر و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، در متن حكم دكتر زارعي آمده است:
اميد است با توكل به خداوند سبحان و بر اساس آموزه‌هاي اسلامي، مباني علمي،  راهبردهاي دولت جمهوري اسلامي ايران، جلب همكاري كاركنان گرامي، گردآوري، تدوين و تنقيح قوانين و مقررات وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، انطباق مصوبات داخلي و بررسي، اظهار نظر در مورد پيش نويس لوايح قانوني و همچنين در چارچوب قوانين و مقررات در حفظ و حراست از حقوق قانوني وزارت متبوع و حوزه‌هاي مختلف آموزش عالي، بر اساس شرح وظايف و امورات محوله در ايفاي نقش خود موفق باشيد.
دكتر زارعي عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي است و از سوابق اجرایی وی می‌توان به بيش از يك دهه مشاور حقوقي و ناظر علمي طرح‌ها و لوايح مجلس شوراي اسلامي در مركز پژوهش‌هاي مجلس و معاون مدير حقوقي دانشگاه شهيد بهشتي اشاره کرد.
همچنین دکتر روشن در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر لعيا جنيدي سرپرست سابق اداره كل لوايح، تدوين و تنقيح قوانين و مقررات قدردانی کرد.
گفتني است مراسم معارفه سرپرست اداره كل لوايح، تدوين و تنقيح قوانين و مقررات وزارت علوم با حضور دكتر محمد روشن معاون حقوقي و امور مجلس، دكتر محمدحسين اميد معاون اداري، مالي و مديريت منابع وزارت علوم، دكتر سعدا... نصيري قيداري سرپرست كميسيون ملي يونسكو ايران در محل اين وزارتخانه برگزار شد.

منبع:  msrt.ir

 

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: