صفحه اصلی
اخبار و اطلاعیه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر مراکز علمی
پرداخت وام 6 تا 8 میلیون ريالي برای دانشجویان مناطق محروم و ارائه سبد حمایتی مواد غذایی برای دانشجویان باردار

پرداخت وام 6 تا 8 میلیون ريالي برای دانشجویان مناطق محروم و ارائه سبد حمایتی مواد غذایی برای دانشجویان باردار

 

رييس صندوق رفاه دانشجويان از پرداخت وام 6 تا 8 میلیون ريالي برای دانشجویان مناطق محروم و ارائه سبد حمایتی مواد غذایی برای دانشجویان باردار خبر داد.

مهندس ذوالفقار یزدان مهر رييس صندوق رفاه دانشجويان از پرداخت وام 6 تا 8 میلیون ريالي برای دانشجویان مناطق محروم و ارائه سبد حمایتی مواد غذایی برای دانشجویان باردار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کوثر و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مهندس يزدان مهر با اعلام اين خبر اظهار داشت: در راستای بهره گیری از ظرفیت نهادهای عمومی غیردولتی ، تفاهم نامه‌ای میان وزارت علوم و بنیاد مستضعفان  منعقد شده كه بر اساس این تفاهم نامه به دانشجویان مناطق محروم وام دانشجویی پرداخت می‌شود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به مبلغ وام تحصیلی اشاره کرد و افزود :  مبلغ این وام  برای دانشجویان مجرد  و متاهل برای هر نیمسال تحصیلی به ترتیب مبلغ 6 و 8 میلیون ریال می‌باشد.

مهندس یزدان مهر خاطر نشان کرد: تقاضای وام دانشجویان پس از بررسی در ادارات رفاه دانشگاه‌ های دولتی، جهت پرداخت به بنیاد علوی ارسال می‌شود.

مهندس يزدان مهر همچنين به شرایط بازپرداخت این وام نيز اشاره کرد و افزود: بازپرداخت وام بنیاد علوی 2 سال بعد از فراغت از تحصیل به صورت اقساط می‌باشد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم  در ادامه گفت: به منظور تحکیم بنیاد خانواده‌ها و همچنین کمک به تغذیه مادران باردار یا شیرده با حمایت و همکاری بنیاد علوی سبد کالایی برای دانشجویان باردار مناطق محروم در نظر گرفته شده كه این سبدکالا هر دو ماه یک بار بین دانشجویان واجد شرایط توزیع می‌شود.

وی در خصوص شرايط متقاضیان براي دريافت اين سبد غذايي گفت: سرپرست خانواده یا همسر باید دانشجو باشد وحداقل سه ماه از دوران بارداری گذشته باشد و در صورت تولد نوزاد، سن نوزاد کمتر از 6 ماه باشد.

مهندس یزدان مهر در پايان با اشاره به اینکه ارزش این سبد غذایی کالا تا مبلغ 3 میلیون تومان است ، گفت: این سبد غذایی به خاطر حمایت از دانشجویان شامل مواد پروتئینی، برنج، گوشت و انواع حبوبات و البته انواع بسته‌های غذایی که در راستای تقویت وحمایت غذایی از دانشجویان است، صورت می‌گیرد.

منبع: www.msrt.ir

 
اذان صبح:  
طلوع خورشید:  
اذان ظهر:  
غروب خورشید:  
اذان مغرب:  

مرکز استان:
طول جغرافیایی:
عرض جغرافیایی:
روز:
ماه: